Høyheter

Studenter og andre tilknyttet studiet Bygg- og Miljøteknikk på NTNU som har vist et større engasjement og pågangsmot kan bli opphøyet fra kyll.ing. til Høyhet av H.M. Aarhønens rike. Dette foregår ved en høytidelig seremoni på den store Bursdagen hvert år!

Seremonien foregår som en rettssak, der den som har gjort seg skyldig i større engasjement og pågangsmot dømmes for sine forbrytelser. Til rettsaken er både aktor og forsvarer, som humoristisk fremlegger den innsatsen den tiltalte har lagt ned. Regenten har oppgaven å være dommer.

Straffen blir å bære en gren av smertens leie. Ved videre engasjement kan den skyldige tildeles flere grener. Som del av straffes får den tiltalte også tildelt tittel og navn som skal representere eller vise hvordan den tiltalte har gjort seg fortjent til utmerkelsen. Dette navnet forblir det samme selv den om tiltalte skulle gjøre seg fortjent til flere grener.

 

Høyhetsdalje
Høyhetsnavn Navn Grener Diplom
H. Merkedsmann Per Balch Barth I – 1929 NTH: 1929
H. Krøllethet Leif Grundvig I – 1929 NTH: 1930
H. Korshethet Vilhelm Arne Wexels Korsbrekke I – 1929 NTH: 1930
H. Krumme Influencalinje Edgar Bonsak Schieldrop I – 1929 NTH: 1916
H.H. Cremonaplanet Ole Johan Kooter Laading I – 1929 NTH: 1920
H.H. The Watsproof Olav Heggstad I – 1930 TTL: 1896
H.H. Leif G. Leif Gunnar Gundersen I – 1930 NTH: 1930
H.H. Manolitten Egil Fredrik Kollenborg I – 1930 NTH: 1930
H.H. Bjarne Bassøe Bjarne Bassøe I – 1931 NTH: 1914
H.H. Fredrik Vogt Fredrik Vogt I – 1931 NTH: 1914
H.H. Kristian Prestrud Kristian Kielland Prestrud I – 1931 NTH: 1931
H.H. Per Johnson Per Heidenreich Johnson I – 1931 NTH: 1931
H.H. Sexa Einar Bjørnstad I – 1932 THD: 1896
H.H. Gruppelist Øivind Birkeland I – 1932 NTH: 1933
H.H. Aksentist Eilif Hellem I – 1932 NTH: 1933
H.H. Arne Eriksen Arne Lauritz Eriksen I – 1933 NTH: 1933
H.H. Johan Weisæth Scheen Johan Weisæth Scheen I – 1933 NTH: 1933
H.H. Roeten Magnus Valkner I – 1933 NTH: –
H.H. Bassen Tryggve Wallem I – 1933 NTH: 1934
H.H. Kalle Karl Olsen I – 1933 NTH: 1934
H.H. Driver Trygve Dag I – 1934 NTH: 1934
H.H. Taugpolygonen Nils Ritland I – 1938 NTH: 1927
H.H. Influenslinjen Knut Kuløy I – 1938 NTH: 1939
H.H. Einar Myrholt Einar Myrholt I – 1938 NTH: 1914
H.H. Rolv Jacobsen Rolv Jacobsen I – 1938 NTH: 1939
H.H. Jernbinderen Eduard Barfred Giertsen Harboe I – 1938 (1941) NTH: 1916
H. Høyhed Ingolf Stiegler I – 1938 (1947) NTH: 1921
H.H. Herren til Moholt Finn Meland I – 1939 (1983) NTH: 1947
H.H. Seipuddingen Ove Dietrichson Seip I – 1941 NTH: 1942
H. Skjævhed Knut Alf Skjævestad I – 1943 NTH: 1943
H. Hess-lighed Rothekoppen Knut Ragnar Hesselroth I – 1943 NTH: 1942
H.H. Hoffnarren Per Hans-Christian Hoff I – 1946 NTH: 1947
H.H. Brødkurven Fredrik Brodtkorb I – 1946 NTH: 1947
H.H. Vannlåsen Paul Hilmar Schjetne I – 1947 NTH: 1925
H. Udlendighed Ole Glarbo I – 1947 DTH: 1941
H.H. Friis-øren Jan Friis I – 1947 NTH: 1947
H.H. h0 Carl Johan Bernhardt I – 1948 NTH: 1942
H. Påståelighed Arnold Rolstad I – 1948 NTH: 1948
H. Rolighed Sverre Oftedal I – 1949 NTH: 1950
H.H. Krølle Leiv Sødal I – 1949 NTH: 1950
H.H. Shakeren Svein Arne Syrrist I – 1949 NTH: 1951
H.H. Den Konvensjonelle Skavanken Arvid Skavang I – 1949 NTH: 1950
H. Stølhet Ole Traasdahl Støle I – 1950 NTH: 1950
H.H. Kjeden Torgny Breda Riise I – 1950 NTH: 1920
H.H. Z Nils-Jacob Wiig I – 1953 NTH: 1939
H.H. Æ Leif Norolf Persen I – 1953 NTH: 1943
H.H. Jo-jo Kåre Flagestad I – 1953 NTH: 1954
H.H. Statisten Kristoffer Apeland I – 1955 NTH: 1955
H.H. Joffen Fritjov Hjemdal I – 1955 NTH: 1956
H.H. Musikus Einar Grann-Meyer I – 1955 NTH: 1955
H.H. Ridderen av Den Gyldne Nagle Ingar Findahl I – 1956 NTH: 1916
H.H. Fisken i Fordelingsbassenget Vidkunn Hveding I – 1956 NTH: 1946
H.H. Jon i Hatten Jon Kildahl I – 1956 NTH: 1957
H.H. Stedigheten Gunnar Sverre Pedersen I – 1956 NTH: 1939
H.H. Kjøgemesteren Arne Kjølseth I – 1956 NTH: 1957
H.H. Salsformanden Kjell Backer I – 1956 NTH: 1958
H.H. Trubaduren Gunnar Aker I – 1957 NTH: 1957
H.H. Nøgenbaderen Ebbe Grønvold I – 1957 NTH: 1957
H.H. Borddanseren Finn Sandrup, født Kvalvik I – 1957 NTH: 1959
H.H. Oppvigleren Odd Sjøholt I – 1957 NTH: 1958
H.H. Barbarossa Svein Oddbjørn Grødum I – 1958 NTH: 1959
H.H. Brosteinsvalsen Olav Torsholt I – 1958 NTH: 1959
H.H. Hu og Hei Jørgen Fredrik Ording I – 1958 NTH: 1958
H.H. Tenkeren Jon Jørgen Norbye I – 1959 NTH: 1959
H.H. Timber John Erik Tøndevold I – 1959 NTH: 1960
H.H. Kongen av Bingo Reidar Kristian Bjerkan I – 1959 NTH: 1961
H.H. Primusen Kristian Mathismoen I – 1959 NTH: 1960
H.H. Nyttetallet Erik Ødegård I – 1959 NTH: 1940
H.H. Odin Erling Gullof Skagestad I – 1960 NTH: 1961
H.H. Jarlen av Havnekafeen Tor Gabrielsen I – 1960 NTH: 1960
H.H. Høgstad Arvid Håkon Lågstad I – 1960 NTH: 1960
H.H. Lysmasten Elling Ellingsen I – 1960 NTH: 1961
H.H. Gjøgleren Tor Langvik-Hansen I – 1960 NTH: 1960
H.H. Original Pilsen Olav Granheim I – 1961 NTH: 1961
H.H. Lutafisken Henry Emil Bakkebø I – 1961 NTH: 1961
H.H. Rypefangeren Sigurd Pettersen I – 1961 NTH: 1961
H.H. Radikaleren Sverre Martin Fosse I – 1961 NTH: 1962
H.H. Mixeren Martini Martin O Wiig I – 1961 NTH: 1962
H.H. Sysselmannen Geir Moe I – 1962 NTH: 1963
H.H. Generalen Ivar Måge I – 1962 NTH: 1963
H.H. Grev von Rosendahl Harald Arvesen I – 1962 NTH: 1962
H.H. Oljekongen Tron Jorstad I – 1962 NTH: 1962
H.H. Busschaufføren Stein Iversen I – 1963 NTH: 1964
H.H. Hy-dricken Håvard Olav Berge I – 1963 NTH: 1948
H.H. Tøffelhelten Ola Ingar Gjertsen I – 1963 NTH: 1963
H.H. Trønder Cassanova Per Kristian Larsen I – 1963 NTH: 1963
H.H. Resultanten Ragnar Heggstad I – 1963 (1965) NTH: 1937
H.H. G-nøkkelen Tor Emil Indrevoll I – 1965 NTH: 1964
H.H. Arkivus Leif Tollevik I – 1965 NTH: 1965
H.H. Sannsynligheten Asbjørn Markestad I – 1965 NTH: 1937
H.H. Basskolossen Jan Oddvar From I – 1965 NTH: 1966
H.H. Magisteren Tore Tunold-Hanssen I – 1965 NTH: 1964
H.H. Delegaten Just Wessel I – 1965 NTH: 1964
H.H. Intensiteten Per Åge Jahren I – 1966 NTH: 1965
H.H. Pensen Inge Bernt Berg I – 1966 NTH: 1966
H.H. Publisisten Øyvind Christoffer Nøttestad I – 1967 NTH: 1967
H.H. Tindebestigeren Haakon Thaulow I – 1967 NTH: 1967
H.H. Einif Harald Anders Norem I – 1968 NTH: 1968
H.H. Lagerølet Per Terje Engstein Eikeland I – 1968 NTH: 1969
H.H. Blåveisen Svein Olav Kvaalen I – 1969 NTH: 1969
H.H. Cutty Sark Finn Prytz I – 1969 NTH: 1970
H.H. Sossisen Inge Nidar Dolve I – 1969 NTH: 1969
H.H. Tøffe Tom Esben Thrane I – 1971 ETHZ: 1958
H.H. Gjøkungen Thomas Spence Helliesen I – 1971 NTH: 1975
H.H. Snill Gutt Rolf Lenschow I – 1972 NTH: 1954
H.H. Trekkspillsuparen Svein Olav Tveitdal I – 1972 NTH: 1972
H.H. Seks-null Arne Rønning I – 1972 NTH: 1974
H.H. Lauskaren Erik Lous I – 1972 NTH: 1972
H.H. Rekordpromillen Johan-Magnus Haakstad I – 1973 NTH: 1976
H.H. Drinking Bull Per Bull Haugsøen I – 1973 NTH: 1973
H.H. Smil.ing. Steinar Helland I – 1973 NTH: 1972
H.H. Måltrosten Hans Abel Hiorth I – 1973 NTH: 1974
H.H. Forelegget Jan Karl Lygre I – 1974 NTH: 1974
H.H. Uheldige Anton Carl Inge Saltvedt Veland I – 1974 NTH: 1974
H.H. Kaninen Inge William Danielsen I – 1974 NTH: 1973
H.H. Skyggesmilet Gunnar Solland I – 1975 NTH: 1974
H.H. Ormen Lange Pils Guttorm Liebe I – 1975 NTH: 1974
H.H. When Else? Else Motzfeldt I – 1975 (2013) NTH: 1975
H.H. Frittstående Svein Seeberg Bjørnsen I – 1976 NTH: 1976
H.H. Svigermorsdrømmen Taale Kynell Arstad I – 1976 NTH: 1975
H.H. Dykkanden Odd Even Gjørv I – 1976 (1977) NTH: 1958
H.H. Etterdønningen (Rolv) Gisle Ranheimsæter I – 1977 NTH: 1976
H.H. Söta Bror Bengt Holger Wånggren I – 1978 KTH: 1977
H.H. Sourugatskien/Sourogatskien/Surrogatskien Osmund Jenssen I – 1978 NTH: 1948
H.H. Influenslinjen Thor Erik Hals I – 1978 NTH: 1961
H.H. Kontinuiteten Sven Olav Stenvaag I – 1979 NTH: 1977
H.H. Skognissen Knut Erik Nordby I – 1979 NTH: 1978
H.H. Kjåt John Torleiv Nesse I – 1980 NTH: 1978
H.H. Ravn-Kroa Rannveig Ravnanger Landet I – 1980 NTH: 1979
H.H. Egokannibalen Håkon Sunde I – 1981 NTH: 1981
H.H. Støylen Kåre Hinna I – 1981 NTH: 1981
H.H. Stivhetsmatrisen Pål Gudmund Haanæs Bergan I – 1982 NTH: 1966
H.H. Over Evne Kåre Hellan I – 1982 NTH: 1957
H.H. Tillitsmannen Terje Engeset I – 1983 NTH: 1984
H.H. Rokkepaal Pål Keyser Frølich I – 1983 NTH: 1980
H.H. Kalkulatoren Johan Jacob Møller Warmedal I – 1984 NTH: 1985
H.H. Metasenteret Tore Helge Søreide I – 1984 NTH: 1971
H.H. Middagsgjesten Peder Brinkman Backe I – 1985 NTH: 1984
H.H. Mathisen Anders Johan Hannevik I – 1985 NTH: 1985
H.H. Arkivaren Anne Vasbotten Hartmann I – 1986 (2013) NTH: 1985
H.H. Hønemor Gunnhild Merete Storset I – 1987 NTH: 1988
H.H. Helan Helge Brå I – 1987 NTH: 1987
H.H. Halvan Sverre Fensbekk I – 1987 NTH: 1987
H.H. Kropp og Karriere Jon Ragnar Westby I – 1987 NTH: 1986
H.H. Basun-kamelonen Georg Stamnes I – 1987 NTH: 1986
H.H. Gjengangeren Anne Siri Haugen I – 1988 NTH: 1991
H.H. Referenten Brith Myhren I – 1990 Førstesekretær
H.H. Redaktøsen Line Solfrid Ness I – 1992 NTH: 1992
H.H. 3-dagers-skjegget Olav Eriksen I – 1994 NTH: 1994
H.H. Hacker’n Bjørn Vidar Fredriksen I – 1994 NTH: 1994
H.H. Snakketøyet Øystein Eikenes I – 1994 NTH: 1994
H.H. Klossmajoren Oddvar Straume I – 1994 NTH: 1994
H.H. Obelix Nils Kristian Reine I – 1994 NTH: 1994
H.H. Konsulenten Kjersti Skjelle Paulsen I – 1996 NTNU: 1997
H.H. Overløperen Eirik Østlund I – 1996 NTH: –
H.H. Historikeren Anita Tveiten I – 1996 (2013) NTH: 1995
H.H. Okkupanten Sven Narum I – 1996-ikke utdelt NTH: 1995
H.H. Leverandøren Steffen Fagerås I – 1997 NTNU: 1997
H.H. Inspektøren Petter Bakke I – 1998 NTNU: 1998
H.H. Forundringspakken Emil Paaske I – 1998 NTNU: 1998
H.H. Arrangøren Ina Abrahamsen I – 1999 NTNU: 1998
H.H. Kontoristen Hanne Sophie Solhaug I – 1999 NTNU: 1998
H.H. Bukseløs Christopher Klepsland I – 1999 NTNU: 1999
H.H. Stjerten Camilla Ditlevsen Gressnes I – 1999 NTNU: 2000
H.H. Fluevekteren Thorbjørn Barrett Sele I – 1999 NTNU: 1999
H.H. Dilatansen Lars Olav Grande I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Syvsoveren Lars Olav Jahre I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Datt av Lasset Anniken Ristebråten Andersen I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Overalt/ Over alt Magnus Skallerud I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Sinnataggen Kristin Sørlien Klepsland I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Fyr og Flamme Torstein Fornes I – 2000 NTNU: 2000
H.H. Innbruddstyven Vanja Fjeldstad Åberge I – 2001 NTNU: 2002
H.H. Sommerjobben Rune Magnus Thomassen I – 2001 NTNU: 2002
H.H. Vokteren av Det Runde Hus Christian Berg Eilertsen I – 2001 NTNU: 2002
H.H. Steindølen Christian Prinsdal Einerkjær I – 2001 NTNU: 2002
H.H. Alt på en gang Tom Henriksen I – 2001 NTNU: 2005
H.H. Sjefsblondina Karin Synnøve Lund, født Østby I – 2002 NTNU: 2003
H.H. Heite Rundstykker Inger Kristin Ulveseth I – 2002 NTNU: 2003
H.H. Er på Gli Sveinung Løset I – 2003 NTH: 1980
H.H. Brøleapen Christian Søgaard I – 2003 NTNU: 2004
H.H. Lattervekkeren Renate Johansen I – 2003 NTNU: 2004
H.H. Hammer & Garasjeport Alexander Brage Hansen I – 2003 NTNU: 2005
H.H. Idéfix Eirik Sandaas I – 2004 NTNU: 2008
H.H. Trusa bak fram Liv-Inger Brekke I – 2004 NTNU: 2006
H.H. Lettlurt Lars Petter Gamlem I – 2004 NTNU: 2005
H.H. Pungknipseren Tonje Eide Helle I – 2005 NTNU: 2005
H.H. Isolatøren Espen Folkedal I – 2005 NTNU: 2006
H.H. Svarteper John Francis Almeida I – 2005 NTNU: 2006
H.H. Surresvanen Alexander Øvrevik Slobodinski I – 2006 NTNU: 2007
H.H. Pikk eller Pung Kristian Vågen Aunaas I – 2006 NTNU: 2007
H.H. Aldrikrøll Stig Nyland Andersen I – 2006 NTNU: 2007
H.H. Studenten i Focus Kolbein Bell I – 2006 NTH: 1962
H.H. Paparazzi Thorbjørn Dobie Kveim I – 2006 NTNU: 2007
H.H. Vandrende Tann Christian Revå I – 2007 NTNU: 2009
H.H. Skrikende Bjelke Sigurd Holo Leikarnes I – 2007 NTNU: 2009
H.H. Trakta Kjell Kristian Straume I – 2007 NTNU: 2007
H.H. ByggBang Knut Kure I – 2007 NTNU: 2007
H.H. Handlevogn Kim Aleksander Haukeland Paus I – 2008 NTNU: 2009
H.H. Koordinatoren Jan Moksnes I – 2008 NCL: 1960
H.H. Sumo Ragnhild Øvrevik Slobodinski I – 2008 NTNU: 2008
H.H. Buksespjæreren Stein Are Berg I – 2008 NTNU: 2008
H.H. Landsforvist Christian Berg I – 2009 NTNU: 2009
H.H. FUS i Alt Øyvind Aass I – 2009 NTNU: 2009
H.H. Beinknuseren Kristoffer Kåsin I – 2010 NTNU: 2010
H.H. Kontrolløren Thomas Sandene I – 2010 NTNU: 2011
H.H. P.E.N.G. Paal Eivind Nikolai Garborg I – 2010 NTNU: 2010
H.H. Nederlandsk Campingvogn Joakim Carlsønn Sellevold I – 2010 NTNU: 2011
H.H. Burger i Fotenden Fredrik Hausmann I – 2012 NTNU: 2012
H.H. Fem på Halv Paal André Slette I – 2012 NTNU: 2012
H.H. Kor e Brillan? Kjell Harald Holthe I – 2012 NTH: 1969
H.H. Wiener Carl Otto Høifors I – 2012 NTNU: 2012
H.H. Løvblåseren Arne Aalberg I – 2012 NTH: 1988
H.H. Hytteporno Sebastian Backer Lemming I – 2013 NTNU: 2013
H.H. Flyktende Overskudd Nina Plünneke Borvik I – 2013 NTNU: 2013
H.H. Mysende Kvæn Anette Mari Thomassen I – 2013 NTNU: 2013
H.H. Halv Tann Rikke Ellingsen (Hausmann) I – 2013 NTNU: 2013
H.H. Konversasjonalisten Ingeborg Skarholt Bølviken I – 2013 NTNU: 2013
H.H. Trendy Trønder Arve Grinden I – 2014 NTNU: 2014
H.H. Selbusame Erik Lunde I – 2014 NTNU: 2014
H.H. OS X Jonas Stene Pettersen I – 2014 NTNU: 2014
H.H. Spelemann Roe Setnes jr. I – 2014 NTNU: 2014
H.H. Femme Fatale Madeleine Brandt I – 2014 NTNU: 2014
H.H. Syremyra Lars Johnsgård Jensen I – 2014 NTNU: 2014
H.H Tore på Sporet Leiv Jørgen Husøy I – 2015 NTNU: 2015
H.H Grindguten Tore Hoven I – 2015 NTH: 1980
H.H. Utsikten Martin Dons I – 2015 NTNU: 2014
H.H. Styrmannen Henrik Hartmann I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Loading… Sebastian Torstenson I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Boner’n Audun Lillefosse Ofte I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Vokteren av Ludølbrettet Hallvard Sømme Hotvedt I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Høyhetshøyheten Jens Christian Rognlien I – 2016 NTNU: 2017
H.H. Den Taktløse Rolf Christensen Andersen I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Iddioten Petter Martin Skjeldrum I – 2016 NTNU: 2016
H.H. Høneäiti Emmi Charlotte Kristensen I – 2017 NTNU: 2017
H.H. FORDI DET ER GØY! Eivind Myklebust Lindset I – 2017 NTNU: 2017
H.H. Heitestue Halvard Henjum Halsnes I – 2017 NTNU: 2017
H.H. Vikaren Ove Loraas I – 2017 Avdelingsingeniør
H.H. Fast Inventar Ola Hansen I – 2017 NTNU: 2016
H.H. Petimeter’n Øystein Haug I – 2017 NTNU: 2017
H.H. Impuesto al Valor Agregado Nina Eklo Kjesbu I – 2017 (2016) NTNU: 2017
H.H. Forevigeren Sondre Balstad I – 2018 NTNU: 2017
H.H. Segen Mak Ćemalović I – 2018 NTNU: 2019
H.H. Fugleredet Kristoffer Torbjørnsen I – 2018 NTNU: 2018
H.H. Snorkende Leksikon Bendik Fürst Mustad I – 2018 NTNU: 2018
H.H. Kvikk Lunsj Klaartje De Weerdt I – 2018 KUL: 2006
H.H. Gjøgleren av Verkstedhallen Andreas Øyehaug I – 2018 NTNU: 2018
H.H. Bokholderen Thea Ingeborg Skrede I – 2018 NTNU: 2018
H.H. Pils og Preik Gustav Gunnerud I – 2018 NTNU: 2019
H.H. Åpen dør Auden Seming Gløtvold Byrne I – 2019 NTNU: 2019
H.H. Greven av grovis Simen Wahlstrøm I – 2019 NTNU: 2019
H.H. Hei Gut Ådne Dybdalen I – 2019 NTNU: 2019
H.H. Blekka Håvard Eggen Kristensen I – 2019 NTNU: 2019
H.H. Strikkefasthet Marie Helene Bjørndal I – 2019 NTNU: 2020
H.H. Fugletitteren Petter Jakola I – 2019 NTNU: 2020
H.H. Kor E A? Matilde Reinholdt Belsvik I – 2019 NTNU: 2019
H.H. Pengepung Sondre Evjen I – 2019 NTNU: 2018
H.H. Forsterkeren Fredrik Hanserud I – 2019 NTNU: 2018
H.H. Road trip Kelly Pitera I – 2019 UW: 2008
H.H. Lav Terskel Amalie Ravnåmo I – 2020 NTNU: 2020
H.H. WordPress Anders Ugland Engen I – 2020 NTNU: 2020
H.H. Klangeren Jørgen Sørbøl I – 2020 NTNU: 2020
H.H. Madam Le Pang Ingeborg Onstein I – 2020 NTNU: 2020
H.H. Teknisk Sett Martin Berg I – 2020 NTNU: 2020
H.H. Slack Mari Eggan I – 2020 NTNU: 2020
H.H. Den Enslige Drager Helge Bakken I – 2020 NTNU: 2011
H.H. Klatremus Sofie Marie Steinkjer I – 2020 NTNU: 2018
H.H. Likevekten Jan Arve Øverli I – 2020 NTNU: –
H.H. Singa-mor Lillian Fjerdingen I – 2020 UiO: 1982
H.H. Skiærkraften Harald Thon II – 1929, 1933 NTH: 1916
H. Vasstetthed Hans Magnus Bakken II – 1929, 1948 NTH: 1927
H. Sluppenhead Trygve Thesen II – 1929, 1948 TTL: 1899
H. Granbarhet Granbaronen Rolf Harald Gran Olsson II – 1938, 1941 THB: 1926
H.H. Byggeklossen Inge Martin Lyse II – 1941, 1946 NTH: 1923
H.H. Excelencen av George Washington Bridge Aksel Paul Andersen II – 1941, 1948 KTS: 1913
H.H. Magnesiumsbomben Magne Nordnes II – 1941, 1956 NTH: 1939
H.H. Krongodsforvalteren af H.M. Godser på Strinden Sverre Sverresøn Klingenberg II – 1947, 1958 NTH: 1914
H.H. Fundamentet Bjarne Giske II – 1947, 1959 NTH: 1923
H.H. Vibratoren Hans Anton Bakke II – 1948, 1960 NTH: 1943
H.H. Spenningsmomentet Ivar Holand II – 1962, 1965 NTH: 1948
H.H. Sagflisen Hans Granum II – 1963, 1966 NTH: 1940
H.H. 7-døgnsfastheten Asle Oddvar Rudjord II – 1963, 1968 NTH: 1948
H.H. Trill-Rund Ove Christian Roll-Lund II – 1965, 1975 NTH: 1964
H.H. Administromanen Thomas Anton Dannevig II – 1966, 1969* NTH: 1938
H.H. Ex-agraren Jon Harald Holsen II – 1968*, 1978 NLH: 1946
H.H. Kompressoren Reidar Hugsted II – 1969, 1974* NTH: 1954
H.H. Anbudet Johan Fredrik Mietle II – 1971, 1973 NTH: 1973
H.H. Bussemannen Ragnvald Sagen II – 1972, 1979 NTH: 1956
H.H. Agent 1108 Tor Guttorm Syvertsen II – 1974, 2000 NTH: 1974
H.H. Byråkraten Erik Lund II – 1990, 2013 NTH: 1970
H.H. Snikende Ullteppe Steinar Nordal II – 2002, 2011 NTH: 1977
H.H. Fundamentalisten Nils Ånund Smeland II – 2007, 2017 NTNU: 2008
H.H. Høy Gang Arild Holm Clausen II – 2008, 2019 NTH: 1991
H.H. Silly Walk Morten Engen II – 2011, 2013 NTNU: 2012
H.H. Dreiebenken Erik Holmerud III – 1929, 1933, 1938 Instrumentmaker
H.H. Middelfeilkvadratet Tor Eika III – 1929, 1949, 1953 NTH: 1915
H.H. Comme il faut Ole Peder Arvesen III – 1933, 1949*, 1963 NTH: 1918
H.H. Veivokteren on the Road to Mandalay Ole Didrik Lærum III – 1933*, 1947, 1958 NTH: 1923
H.H. Slusken Anton Brandtzæg III – 1933*, 1953, 1963 NTH: 1922
H.H. Coten Fredrik Boye Ording III – 1949, 1958, 1963 NTH: 1927
H.H. γ Arne Brigt Bru Selberg III – 1953, 1963, 1966 NTH: 1934
H.H. Rødvesten Svein Atle Folkestad III – 1955, 1985, 1988 NTH: 1955
H.H. Sengevarmeren Erik Hjorth-Hansen III – 1957, ?, 1981 NTH: 1958
H.H. Glidesirkelen Nilmar Oskar Charles Janbu III – 1962, 2stk i 1971* NTH: 1947
H.H. Innenriksministeren Roar Dons III – 1966 (alle)* NTH: 1915
H.H. Trebinderen Petter Aune III – 1968, 1974, 1986 NTH: 1950
H.H. Eeg-baronen Haakon Eeg-Henriksen IV – 1953, ?, 1959, 1963 NTH: 1915